Kategoria I

Hodowle » Kategoria I

Persy i Koty Egzotyczne

 

Sagala*PL

Sławomir Biały

e-mail: per.sag@op.pl

 

Telbasta*PL

Dorota Pach

e-mail: info@telbasta.pl

www:  www.telbasta.pl

 

Lah-Di-Dah *PL

Dariusz Lukas

Koty perskie i egzotyczne

oraz brytyjskie krótkowłose

e-mail: dareklukas@gmail.com

www: www.lah-di-dah.pl

 

Ragdoll

 

Charming Eyes*PL

Irena i Jerzy Macura

e-mail: irena@ragdoll.com.pl

www: http://www.irena.ragdoll.com.pl/

 

Hodowla Głębia Błękitu

Szajniakowska-Hrabia Dorota

e-mail: dorotaszajniakowska1@o2.pl

www: http://www.deep-blue.pl

 

Koty Agaty*PL

Bożena Puchała-Wolak, Wiktor Wolak

e-mail: bozenapuch@o2.pl

www: http://www.ragdoll-hodowla.wgc.pl

https://pl-pl.facebook.com/Hodowla-kot%C3%B3w-rasy-Ragdoll-Koty-Agaty-PL-1260191150665258/

mamy kocięta

 

Burow*PL  

Maria i Wiesław Gój

e-mail: marcelina@poczta.fm

www: http://ragdollkot.com/

 

Czekolada*PL

Dominika i Judyta Prymak

mail: info@hodowlaczekolada.pl

www: www.hodowlaczekolada.pl

 

Afeline*PL

Małgorzata Szelagowska

mail: malgorzata@afeline.com

www: www.afeline.com

 

Little Kings *PL

Ingryda Zierbock

www: www.Littlekings.eu

 

Koty Daisy*PL

Izabela Jończyk

www:  www.kotydaisy.pl

 

 Frontiera*PL

Agnieszka Alicja Koryl

e-mail: akoryl@o2.pl

www: www.ragdoll.rzeszow.pl

mamy kocięta!

 

Sandrag * PL

Sandra Bok

mail: sandra_bok@poczta.onet.pl

Kocur udostępniony do hodowli otwartej.

 

Rock And Doll*PL

Sylwia Mężyk

mail: sylwia354@vp.pl

http://www.rock-and-doll.pl

 

Oaza Spokoju*PL

Marta Pawłowska

mail: oaza.spokoju.koty@wp.pl

http://oazaspokojukoty.wixsite.com/oazaspokoju

https://pl-pl.facebook.com/oazaspokojuragdoll

 

Szafirowy Domek*PL

Agata Utratny

mail: agatanadybal@op.pl

http://szafirowydomek.wix.com/ragdollfelinoterapia

mamy kocięta

 

Cadi-Cat*PL

Katarzyna Palian

mail: damian511@interia.pl

www:

mamy kocięta

 

Rufaro *PL

Agnieszka  Łukasiak

mail: kontakt@rufaro.pl

http://www.rufaro.pl

mamy kocięta

 

MatiRag*PL

Danuta Piasecka

mail: koty@matirag.pl

http://www.matirag.pl