Kategoria I Persy i Koty Egzotyczne

Sagala*PL

Sławomir Biały

per.sag@op.pl


Telbasta*PL

Dorota Pach

www.telbasta.pl

info@telbasta.pl

Odwiedź witrynę

Lah-Di-Dah *PL

Dariusz Lukas

www.lah-di-dah.pl

dareklukas@gmail.com

Koty perskie i egzotyczne oraz brytyjskie krótkowłose

Odwiedź witrynę

Kategoria I Koty Ragdoll

Charming Eyes*PL

Irena i Jerzy Macura

http://www.irena.ragdoll.com.pl/

irena@ragdoll.com.pl

Odwiedź witrynę

CorazonCaliente*PL

Milena Marczykowska

www.corazoncaliente.pl/

milena.corazoncaliente@gmail.com

Odwiedź witrynę

Hodowla Głębia Błękitu

Szajniakowska-Hrabia Dorota

www.deep-blue.pl

dorotaszajniakowska1@o2.pl

Odwiedź witrynę

Koty Agaty*PL

Bożena Puchała-Wolak, Wiktor Wolak

www.ragdoll-hodowla.wgc.pl

bozenapuch@o2.pl

https://pl-pl.facebook.com/Hodowla-kot%C3%B3w-rasy-Ragdoll-Koty-Agaty-PL-1260191150665258/ mamy kocięta

Odwiedź witrynę

Burow*PL

Maria i Wiesław Gój

ragdollkot.com/

marcelina@poczta.fm

Odwiedź witrynę

Czekolada*PL

Dominika i Judyta Prymak

www.hodowlaczekolada.pl

info@hodowlaczekolada.pl

Odwiedź witrynę

Afeline*PL

Małgorzata Szelagowska

www.afeline.com

malgorzata@afeline.com

Odwiedź witrynę

Koty Daisy*PL

Izabela Jończyk

www.kotydaisy.pl

Odwiedź witrynę

Frontiera*PL

Agnieszka Alicja Koryl

www.ragdoll.rzeszow.pl

akoryl@o2.pl

mamy kocięta

Odwiedź witrynę

Sandrag * PL

Sandra Bok

sandra_bok@poczta.onet.pl

Kocur udostępniony do hodowli otwartej.


Rock And Doll*PL

Sylwia Mężyk

www.rock-and-doll.pl

sylwia354@vp.pl

Odwiedź witrynę

Oaza Spokoju*PL

Marta Pawłowska

oazaspokojukoty.wixsite.com/oazaspokoju

oaza.spokoju.koty@wp.pl

https://pl-pl.facebook.com/oazaspokojuragdoll

Odwiedź witrynę

Szafirowy Domek*PL

Agata Utratny

szafirowydomek.wix.com/ragdollfelinoterapia

agatanadybal@op.pl

mamy kocięta

Odwiedź witrynę

Cadi-Cat*PL

Katarzyna Palian

damian511@interia.pl

mamy kocięta


Rufaro *PL

Agnieszka Łukasiak

www.rufaro.pl

kontakt@rufaro.pl

mamy kocięta

Odwiedź witrynę

MatiRag*PL

Danuta Piasecka

www.matirag.pl

koty@matirag.pl

Odwiedź witrynę

Kategoria II Koty Maine Coon

deŻybis*PL

Mirosława Duś-Brzenczek

www.mycoon.pl

667 333 878

dbmka@onet.pl

Odwiedź witrynę

Arabicoon*PL

Anna Kulka

www.arabicoon.pl

arabicoon@wp.pl

Odwiedź witrynę

EnjoyCoon*PL

Katarzyna Klimczyk, Tomasz Sitko

www.enjoycoon.pl

hodowla@enjoycoon.pl

W hodowli znajduje się kocur udostępniony do hodowli otwartej

Odwiedź witrynę

Kategoria II Koty Norweskie Leśne

Funix*PhodowcyL

Szymon Matejczyk, Izabela Styczyrz

www.funix.com.pl

sz.matejczyk@eranet.pl

Odwiedź witrynę

Mruczanka *PL

Jan Gorol

mruczanka.pl

koty@mruczanka.pl

mamy kocięta

Odwiedź witrynę

Kategoria II Koty Syberyjskie

Borys Cudo*PL

Nowak Małgorzata

www.kotyneva.com

m.nowak00@wp.pl

mamy kocięta

Odwiedź witrynę

Kategoria III Koty Brytyjskie

Graham*PL

Stanisława Łowicka-Byner

www.kotybrytyjskie.eu

grahampl@wp.pl

Odwiedź witrynę

Rafjus*PL

Rafał Sarnik

www.rafjus.strefa.pl

rafjus.pl@interia.pl

Odwiedź witrynę

Dobra Aura*PL

Urszula Bień

ula229@amorki.pl


Kategoria III Koty Devon Rex

Z Gwiazd*PL

Sylwia Sielicka

www.devonrex.mtx.pl

sielicka_s@wp.pl

Odwiedź witrynę

Antykos*PL

Jolanta Glos

www.antykos.pl

joglo@interia.pl

Odwiedź witrynę

Kategoria III Koty Rosyjskie Niebieskie

Leśne Zacisze*PL

Małgorzata i Andrzej Chrobok

www.lesnezacisze.com.pl

karolaola@interia.pl

Odwiedź witrynę

Brandy *PL

Katarzyna i Tomasz Wójtowicz

rosyjskiniebieski@o2.pl

www.facebook.com/rosyjskiniebieski


Telbasta*PL

Dorota Pach

www.telbasta.pl

info@telbasta.pl

Odwiedź witrynę

Kategoria III Koty SnowShoe

Snowshoe-pearls*PL

Krzysztof Zaród

www.snowshoe-pearls.pl

snowshoe1@wp.pl

Odwiedź witrynę

Kategoria III Koty Sphynx

Czekolada*PL

Dominika Prymak i Judyta Śliwka

www.hodowlaczekolada.pl

info@hodowlaczekolada.pl

Odwiedź witrynę

Kategoria IV Koty Syjamskie

Dobra Aura*PL

Urszula Bień

ula229@amorki.pl

Kocur syjamski udostępniony do hodowli otwartej:


Uwaga!

Informujemy że wszystkie dokumenty należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres e-mail: skmkr@wp.pl

Powyższa informacja nie ma zastosowania w przypadku dokumentów które należy dostarczyć w oryginale, te prosimy kierować na adres:

Irena Macura
ul. Łąkowa 4
42-622 Orzech

Prosimy o nie wysyłanie żadnej korespondencji na adres siedziby klubu!!!